Nelauk geresnės Europos.

Keisk ją!

Gegužės 26 d. bus tik vienas turas.
Aš palaikau iniciatyvą

Kaip mes keičiame Europą

Dėl Europos Atgimimo

Emmanuel Macron

Europos piliečiai,

Jeigu šiandien aš kreipiuosi tiesiogiai į jus, tai ne tik istorijos ir mus vienijančių vertybių vardan. Tai yra dėl to, kad tai neatidėliotinai būtina. Po kelių savaičių įvyksiantys Europos rinkimai bus lemiami mūsų žemyno ateičiai.

Niekada nuo Antrojo Pasaulinio karo laikų Europa nebuvo tokia reikalinga. Tačiau Europa dar niekada nebuvo tokiame pavojuje.

,,Brexit’’ yra to simbolis. Europos krizės simbolis, Europos, kuri nesugebėjo patenkinti tautų apsaugos poreikių, susidūrus su dideliais šiuolaikinio pasaulio sukrėtimais. Tai yra ir Europos spąstų simbolis. Priklausyti Europos Sąjungai nėra spąstai; tai yra melas ir neatsakingumas, kurie gali ją sunaikinti. Kas pasakė britams tiesą apie jų ateitį po ,,Brexit’’ ? Kas jiems kalbėjo apie tai, kad bus prarastas prieinamumas prie Europos rinkos ? Kas užsiminė apie riziką taikai Airijoje, sugrįžus prie buvusios praeityje sienos ? Nacionalistinis pasitraukimas nesiūlo nieko; tai yra atmetimas be projekto. Ir šie spąstai kelia grėsmę visai Europai : veikėjai, pilni pykčio, remdamiesi melaginga informacija, žada bet ką.

Šių manipuliacijų akivaizdoje turime išlikti tvirti. Išdidūs ir įžvalgūs.

Skaityti daugiau

Aš palaikau iniciatyvą

Atgimimas tvarko formoje pateiktą informaciją, kad galėtų tau siųsti iniciatyvos naujienas.

Žvaigždute (*) pažymėti laukai privalomi. Neužpildžius nors vieno lauko, Atgimimas negalės svarstyti prašymo.

Pagal duomenų apsaugos teisės aktų nuostatas, turi teisę susipažinti su savo duomenimis, juos pataisyti ar ištrinti, taip pat teisę prieštarauti jų tvarkymui bei teisę riboti jų tvarkymą. Taip pat turi teisę pasirinkti, kas bus su duomenimis tau mirus.

Kaip pasinaudoti šiomis teisėmis: siųsk mums prašymą su savo asmens tapatybės dokumento kopija paštu arba el. paštu: [email protected]

Pasidalink su draugais ir šeima
Toliau būdami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu auditorijos tyrimams (konfigūracija) ir reCaptcha apsauga (konfidencialumas, naudojimo sąlygos)
OK